Kontakt

ul. Ołbińska 19
50-233 Wrocław
tel. +48 606 674 128
tel./fax +48 71 740 00 02
tron@tron.net.pl
www.tron.net.pl

 

Katalog SEO

Katalog Stron WWW

Katalog stron

Oprogramowanie dla Aptek

  

oprogramowanie dla aptek

Data: 07/01/2010

TRon brał udział w realizacji nowoczesnego systemu informatycznego dla rynku farmaceutycznego. Jest to nowoczesne oprogramowanie dla aptek, dostarczające zaawansowane rozwiązania technologiczne oraz usługi marketingowe. Ten kompleksowy system obsługi jest realnym wsparciem dla procesów zarządzania oraz zautomatyzowania procesów marketingowych zachodzących w nowoczesnej aptece.
System składa się z kilkunastu powiązanych ze sobą modułów zapewniających szeroki zakres możliwości. Między innymi jest to zaawansowany kreator ulotek czy moduł obsługujący promocje leków farmaceutycznych.
System ten wykonany jest w technologii web, współpracujący z wszystkimi przeglądarkami internetowymi dostępnymi na rynku. Język "Adobe Flex" w wersji trzeciej, którego użyto do implementacji systemu umożliwił wykonanie nowoczesnego i przejrzystego w interfejsu użytkownika. Dzięki czemu praca w systemie stała się dla użytkownika przyjemnością. System oparty jest na relacyjnej bazie danych, posiadającej w swojej strukturze autorską bazę leków.

 

Na naszej stronie są używane pliki cookie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich korzystanie. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Zamknij [X]